środa, 5 czerwca 2013

Jest stanowczo za mokro.

Pogoda jest okropna. Na szczęście mieszkam we wspaniałej części mojego miasta (tej z mikroklimatem :P) i nie zalało nas tak jak innych. Wczorajszy deszcz nieźle urządził niektórych, mam na myśli podtopienia, zalane samochody, ulice całe w wodzie. Nawet gdzieś w internecie widziałam fotę jak jakieś dziecko pływa w tym szlamie na ulicy. Jak żyję to jeszcze tego u nas nie widziałam. Centralna Polska i takie rzeczy eh eh :)

Jeśli na dworze jest deszczowo, to w moim przypadku znaczy, że jest nudno. Nie wychodzę prawie nigdzie, bo zimno. Dla mnie - zimno razy dwa. Wróciłam do szkoły i wzięłam się za naukę. Może coś teraz uda mi się pozaliczać. Wiadomo, że wrzesień jest nieunikniony, ale oby zdać :D

A włosy rosną, tomografie i PET się zbliżają. I wiecie jakie mam piękne rzęsy? Takie gęściutkie i nadal rosną. Musiałam się pochwalić :D Jak osiągną pełną długość to aż zdjęcie im zrobię :D


Ja chcę słoneczko!!!!!!!!!!!!!

6 komentarzy :

 1. Zdjęcie zrób koniecznie! Ja również nie lubię deszczu, strasznie mnie denerwuje, bo nie mogę w nim jeździć konno, ale będzie jeszcze ładna pogoda, zobaczysz. Jestem tego pewna.

  OdpowiedzUsuń
 2. A z czego masz sesje? to będę trzymać kciuki za zaliczenie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z przedmiotów na kierunku Finanse i Rachunkowość :P czyli m.in zarządzanie, szacowanie, finanse, bo matematykę, statystykę i mikro nie zdążę teraz ogarnąć i został mi wrzesień :)

   Usuń
 3. Jak Twoje rzęsy? prosimy o obiecaną fotkę:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aaaa ja nawet zapomniałam o tym :P Wrzucę przy następnym wpisie, skoro obiecałam :)

   Usuń

Copyright © 2014 Przyczepiła się do mnie ekipa Hodgkina...

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi